Humb jeten nga semundja e rend 35-vjecarja nene e kater femijeve

0
543

KOSOVE-Humb jeten nga semundja e rende 35 vjecarja nga Mitrovica.

35 vjeçarja Fatmire Smakiqi pas një përballje me një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë.

Fatmira ishte nene e kater femijeve dhe la dhe femijen gjashte muajsh.

Nje lajm i till ka sjell nje trishtim ne te gjithe Mitrovicen per humbjen e nje gruaje fisnike si Fatmira.

Zoti e meshirofte dhe ja leftesofte kete brenge te madhe familjes se saj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here