“Humbja e parë e madhe e jetës”, Adi Krasta publikon foton e rrallë dhe prek me mesazhin/foto

Si rrallëherë gazetari dhe moderatori i njohur Adi Krasta ka bërë një mesazh emocionues në rrjetet sociale.

Krasta ka publikuar foton e mësueses së ndjerë të klasës së parë. “. Vdiq e re kur isha 14 vjecar. E konsideroj humbjen e pare te madhe te jetës”, shkruan Krasta.

Postimi i Adi Krastës

Mesuesja ime e klases se pare quhej Nedret Cene. Gjirokastrite, trupvogel, tejet inteligjente.

Me bente gjithnje pershtypje nje dhemb i arte ne ate buzeqeshje. Kishte dicka Elizabetiane tek ajo zonje e rendesishme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *