Saturday, May 21, 2022


HomeI nxorrën lidhjen e re pas ndarjes nga bashkëshorti, Rudina Dembacaj reagon...
Array

I nxorrën lidhjen e re pas ndarjes nga bashkëshorti, Rudina Dembacaj reagon ndaj gazetarëveModeratorja shqiptare Rudina Dembacaj është përfoulur para disa kohesh per lidhjen me ish deputetin biznesmen dhe per ndarjen nga bashkëshorti i saj, mirepo ajo refuzonte te pranonte si njerin lajm ashtu dhe tjetrin.

Para disa ditësh ajo e beri me ne fund vete publike ndarjen e saj nga bashkëshorti duke i dhënë të drejte portaleve mirepo ajo asnjehere nuk e ka pranuar lidhjen e saj me dikë tjeter.

Ditën e djeshme ajo inauguroi biznesin e saj te ri, një lokal në qender te Tiranës, ku spikati falenderimi i saj per biznesmeni me emrin Mark, emer te cilën mediat aluduan per ish deputetin Mark Frroku.

Nje prej portaleve ka publikuar videon e moderatores duke bërë falenderimin e vecante për Markun, por ajo ka reaguar menjehere duke i derguar nje mesazh ne inbog duke i treguar gishtin e mesit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments