Monday, May 23, 2022
Home‘I thash burrit dua të bëj ndonjë marifet si gocat e reja’,...
Array

‘I thash burrit dua të bëj ndonjë marifet si gocat e reja’, Fatmira Breçani drejt transformimit, s’do e njihni pas këtij detajiKëngëtarja e njohur Fatmira Breçani ka ndryshuar disi pamje pas nderhyrjeve të fundit qe ka bere.

E ftuar në Top Channel në emisionin “Ftesë në 5” ajo tregoi se për këtë vit i ka vënë disa qëllime të rendesishme vetes që lidhen kryesisht me kujdesin si dhe transformimin e pamjes së saj të jashtme.

‘Kete vit i kam vene vetes detyre qe do i heq 10 kile, po mundohem shume me i heq po kane zene vend e nuk po levizin. Burri im ben shume shaka dhe i thashe qe do bej ndonje nga keto marifetet qe bejne vajzat e reja, ai me kujtoi vicin pasterma qe une ha’, tha ajo, duke shkaktuar te qeshura ne studio.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments