Iu fut gruaja në ”Big Brother” dhe i foli/ Ilir Shaqiri merr vendimin: Femrat që janë këtu të më rrinë larg!

  Pas takimit me bashkëshorten, balerini Ilir Shaqiri ka vendosur të largohet nga disa raporte brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.

  Ilir Shaqiri: Me cantë në krahë ecja rrugëve të Italisë…Nuk më pranonin, pasi nuk kisha dokumenta. – YouTube

  Një ditë pas takimit, ai është zgjuar dhe u ka komunikuar banorëve të tjerë, Sabianit dhe Fifit se përveç raportit me to, nuk do të ketë kontakte të afërta me asnjë person tjetër. Në të njëjtin “rreth” ka future edhe aktoret Monika Lubonja dhe Arjola Demirin.

  Po ashtu, pas kritikave të bashkëshortes Emmanuela për kontakin me Beniadën, ai ka theksua r se do të gjendet gjithmonë disa metra larg vajzave të tjera. Dy ditë më parë, modelja e lë piu në faqe gjatë sfidës javore.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *