Ja kush jane 3 banoret qe do te futen diten e marte ne BBV. Njeri do nxjerre sekretet e Luizit…

Te Marten do ndryshoje totalisht loja e Big Brother, ky Prime do jete shume i forte, ky produksioni do jete i detyruar te marre masa ndaj Amos, per deklaratat e tmerrshme te tij ndaj Kiares.

Sipas burimeve tona 100 % te sigurta 3 jane banoret qe do futen brenda ne Big Brother qe do trazojne jo pak ujerat e ketij show.

Produksioni po tenton me mish e me shpirt ti krijoje balanca te lojes, pasi Luizi eshte dukshem me lart se tjeret.

Kejsi Medini, vajza e Sabianit do jete e para banore qe do futet te Marten, ajo njihet per bukurine e saj, dhe loja e saj do fokusohet me mundesine e krijimit te nje lidhje, ku do tentoje te beje per vete Kristin.

Tan Brahimi, aktori i humorit shkodran, dikur pjese e Al Pazar, do jete i vetmi personazh qe te gjithe do e doni, ai njihet si personazh qe nxjerr vetem batuta, por jo si Luizi, humori i tij eshte i zi, dhe kombinuar me LUizin, shfaqja do jete maksimale.

Bledi Mane do jete personazhi tjeter, gazetari kontravers, i njohur per 1 milione ska ndale, mesa duket do hyje me mision te qarte: ‘Te mi noje imazhin e Luizit’, pasi sipas deklaratave teManes, Luizi eshte bix hozgji, dhe perdorues i kok aines, dhe kjo perballje mes tyre eshte e mezipritur, ndonese ne jemi te mendimit, qe Luizi do e haje per mengjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *