Jetonte e vetme ne Patos eshte gjetur e pa jete 63 vjecarja

PATOS. Jetonte e vetme ne Patos eshte gjetur e pa jete 63 vjecarja.

63 vjecarja kishte dite qe ishte pa shenja jete pasi policia ka shkuar ne shtepi trupi ishte drejte dekompozimit.

Besohet se ajo jetonte e vetme dhe ishin komshinjte qe kane njoftuar policine per shkak te aromes te rende qe po merrte pallati.

63 vjecarja jetonte ne Patos ne lagjen “1 Maji”. Shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *