Jetonte ne nje shtepi me te dashuren. 24 vjecari kap me dhune 11 vjecaren vajzen e saj

0
1382

Pasi shkonte me te dashuren 24 vjecari ka ngacmuar dhe vajzen e saj 11 vjecare.

Ngjarja ka ndodhur ne Tirane ku i riu ka ngacmuar seksualisht 11 vjecaren.

24 vjecari jetonte me mamane e 11 vjecares ne te njejten shtepi dhe kur ai i shkruante ne telefon dhe ngacmonte seksualisht.

Pas ngjarjes 24 vjecari eshte denoncuar dhe eshte prangosur nga forcat e policise. Shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here