Kengetari Butrint Imeri poston foto me maman. Shikoni sa e bukur qe qenka. Foto

Butrint Imeri është shumë aktiv në muzikë me projekte të reja, koncerte dhe vitet e fundit për të kanë qenë të suksesshme. Por kur vjen puna te jeta private këngëtari e ruan sa më hermetike. Megjithatë për ditëlindjen e mamasë, nuk mund të mungonte një urim publik.

Butrinti ka postuar një foto krah të ëmës dhe të gjithë janë habitur sesa e re në moshë dhe plot sharm duket e ëma e tij.

“Gëzuar ditëlindjen mbretëresha ime”, ka shkruar Butrinti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *