Këngëtari i famshëm kapet “mat” me dhëmbët pis gjatë performancës live, shpërthen rrjeti

  Këngëtari po këndonte në eventin më të madh të muzikës, Grammy, kur fansat vunë re një detaj të papritur.

  Nick Jonas kishte një copë spinaqi në dhëmbë dhe pamjet u bënë virale në rrjete sociale.

  Nuk munguan komentet e shumta në Twitter, ku shumë fansa thonin se vëllezërit e tij, Joe dhe Kevin nuk i treguan qëllimisht.

  Sipas tyre, arsyeja ishte “hakmarrje” për largimin nga banda rreth disa vite më parë.

  Nick Jonas nuk hezitoi të replikonte me anë të një shkrimi në Twitter ku tha: “Të paktën, unë i ha perimet jeshile.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *