Kengetari i njohur poston foto te viles se tij. Super luks

Don Xhon është një nga reperët më të kërkuar në trojet shqiptare. Kjo ka bërë që bazuar në koncertet, ai të ketë të ardhura shumë të mira. Si pasojë ka edhe një jetë luksi, e cila reflektohet te pasuria e tij.

Së fundmi, Don Xhoni ka postuar në InstaStory një video, ku shihet shtëpia e tij në Drenicë, teksa para tij janë të parkuara dy makina, njëra e tipit Range Rover kurse tjetra Mercedes.

Kujtojmë së shpesh artisti është parë në këngët e tij e përmend Drenicën, duke treguar lidhjen e ngushtë që ka me vendlindjen
“Leku letër”, Don Xhoni prezanton vilën luksoze dhe dy “bishat” e tij (foto)

Reperi shqiptar Don Xhon duket se marrëdhëniet me modelet i ka të mira. Pas lidhjes me modelen ruse Ariana Lirey, reperit duket se i është ‘ngjitur’ një modele tjetër, por këtë herë nga Siria.

Modelja siriane Tia Alkerdi, i ka bërë folloë reperit shqiptar në Instagram. Përveç se i ka bërë follor, modelja i ka pëlqyer të gjitha postet e reperit, ndërkohë që ende nuk dihet nëse ka diçka mes tyre.

Pak ditë pasi konfirmoi ndarjen nga Don Xhoni, modelja ruse Ariana Lirey ka përfunduar në spital. Nuk dihet gjendja shëndetësore e modeles pasi ajo ka postuar vetëm një fotografi duke marrë serum në spital. Modelja konfirmoi ndarjen përmes një postimi në rrjete sociale

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *