Këngtarja e njohur Fifi pret flokët. Ja si duket ajo.

Mjaft aktive në rrjetet sociale, këngëtarja shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ndan shpesh me fansat momentet nga jeta e saj private. Së fundi, ajo u shfaq me një ndryshim “dramatik” të look-ut: Artistja ka preferuar gjithmonë flokët e gjatë, por tanimë është rikthyer me një stil të ri të tyre.

Fifi u shfaq me flokë të shkurtra poshte veshit, dhe shumë nga ndjekësit e pëlqyen këtë ndryshim të papritur të pamjes së saj.

Ndryshimi i artistes nga Ferizaj vjen pak pas lansimit të këngës së re të quajtur “Vëmendje”. Projekti, të cilin e solli më 1 nëntor, përmban një tematikë të ndjeshme e mjaft emocionale.

Ne i urojme dite te bukura.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *