“Kisha 1 muaj e gjysmë me atë djalin” Vajza qe u kap duke tradhetuar burrin zbulon detajet/video

Në emisionin “Me zemër të hapur” në News24 të moderatores Evis Ahmeti, nusja e re nga Librazhdi tha se djalin me të cilin u kap mat në dhomën e gjumit e kishte njohur 1 muaj e gjysmë më parë. Ajo tha se i dashuri nuk e dinte që ajo ishte e martuar.

PJESË NGA BISEDA

Ato në video pretendojnë se të kanë paralajmëruar…

Po…(qan) Nuk e kisha kuptuar. S’më thanë asgjë. Sikur nuk kishte ndodhur gjë.

Ti ke konsumuar darkë? S’je ndjerë mirë?

Nuk isha mirë, kisha dridhje. Shkova në shtëpi.

Nga ora 22:00, ishte ai djali aty. Ata erdhën, më kapën komshinjtë, me shkop.

Kisha 1 muaj e gjysmë me atë djalin.

Ai nuk e dinte që isha e martuar. Ishin shumë persona, ishin mbledhur të gjithë burrat aty. Më hoqën batanijen. Më tha vjehrri një fjalë të pisët, se duroj dot.

Pyetje: A kishin rënë ato në gjurmët e të dashurit tënd, djali pretendon se nuk kanë ditur gjë, por vjehrra dhe vjehrri thonë se të kanë paralajmëruar? E kishin

Nusja: Ky djali më pëlqente dhe mbase krijohej një lidhje, por duhet të divorcohem njëherë pastaj të shohim.

Është rrah ai?

Nusja: Po të dy .

Gjithashtu ajo ka treguar se vjehrra pas incidentit ka marrë prindërit e vajzës, më pas kanë komunikuar me djali dhe në fund ka telefonuar policinë.

Per me shume shikoni videon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *