Kishte dhimbje në fyt. Humb jetën 24 vjecarja

BRITANI-Një 24-vjeçare ka humbur jetën nga infeksioni në fyt dhe dhimbjet i filluan një javë më parë dhe gjendja e saj filloi të përkeqësohej.

Familja është shokuar nga ngjarja dhe ka dhënë lajmin për humbjen e vajzës së tyre.

Pasi zbuloi gunga të kuqe në fytyrën e saj, Bethannie thirri urgjencen pasi kishte dhimbje koke dhe ishte shumë e turbullt.Pas dhimbjevene në fyt ajo kishte dhe njolla të kuqe në fyture dhe probleme me frymëmarrjen.

Pasi shkoi në Spitalin mjeket zbuluan se kishte nje semundje te rënd.

Më pas gjendja e saj u komplikua dhe kaloi në koma. Më pas ajo humbi jetën.

Familjarët u shokuan dhe nuk e prisnin që vazja e tyre të humbë jetën kaq e re.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *