Kush është 29-vjeçari që u hodh nga kati i tretë i Sanatoriumit, nëna stiliste e njohur dhe babai kryetar i …

  Një ngjarje e rëndë u raportua dje nga spitali Shefqet Ndroqi, ku 29-vjeçari që i dha fund jetës mësohet se është nga qyteti i Durrësit.

  Xhino Koça ndodhej i shtruar në spital prej disa ditësh pasi kishte rezultuar pozitiv me koronavirus, ndërsa në rrethana ende tron ditëse mëngjesin e djeshem në orën 04:30 u hodh nga kati i tretë i spitalit.

  Xhino është djali më i vogël i dy prindërve nga Durrësi, stilistes se njohur Lira Koça dhe kreut të Njësisë Administrative nr.2 Leonard Koça.

  Ngjarja ka shokuar opinionin publik durrsak. Po licia ndërkohë informon se vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, ndërsa nga Ministria e Shëndetësisë nuk ka ende një reagim publik mbi këtë rast.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *