Kush i gjen kush jane keto 2 vajza? Ato sot jane nga femrat me te famshme ne media

Me siguri shumë njerëz kanë mbetur të habitur kur kanë parë këtë foto nga fëmijëria e Armina Mevlanit dhe Bieta Sulos. Blogerja është bërë nostalgjike dhe ka ndarë disa foto të saj me ndjekësit në Instagram mes të cilave edhe këtë me moderatoren e njohur.

Ndonëse nuk e kanë zbuluar moshën, ato duken shumë të vogla dhe ndryshe teksa pozojnë ulur në një tryezë. Teksa Armina publikoi foton pa thënë asnjë detaj, ishte Bieta ajo që zbuloi se kanë lidhje familjare.

“Uau ku e paske gjetur? Kujtime të hershme familjare”- shkroi ajo duke e rishpërndarë postimin në rrjetin e saj social, teksa sipas revistës ‘who’ tezja e Arminës është nusja e xhaxhait të Bietës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *