Ky eshte 15 vjecari qe humbi jeten duke punuar ne lavazh

0
176

BERAT-Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Berat ku mesohet se nje djal i ri ka humbur jeten ne vendin e punes.

15 vjecari quhej Rohan Nuhu dhe punonte gjate muajit te veres qe te mblidhte te ardhura per familjen e tij.

Nje djale shembullor dhe punetor por fatkeqesisht u nda nga jeta ditene sotme.

I riu punonte ne lavazh dhe pasi pompa e ujit ka rene ne mas ka ber qe i riu te humb jeten.Shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here