Ky është 55-vjeçari qe kreu mardhenie me zor me vazjen e shokut 12 vjecare ne Tirane

Personi që po shikoni në foto është i dyshuari Astrit Terolli që kapi me zor 12-vjeçaren në Tiranë, shkruan dosja.

Ai është vënë në pranga pasi ekspertiza ka vërtetuar mardhenie me të miturës në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e vajzës. Terolli ka shkuar aty për të takuar shokun e tij, që është njëkohësisht dhe babai i vajzës. Por, në banesë ka gjetur vetëm 12-vjeçaren, të cilën e ka kryer aktin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *