LAJM I FUNDIT/ Zi në familjen e Lulzim Bashës

  0
  87

  Babai i kreut të Partisë Demokratike, Xhelal Basha është ndarë nga jeta në moshën 85-vjeçare, në shtëpinë e tij.

  Mësohet se Xhelal Basha kishte qëndruar për muaj me radhë në spital prej 1 viti.

  Lulzim Basha është treguar i rezervuar e prindërve të tij në publik ku për herë të fundit i pamë kur e ëma e kryedemokratit kishte ditëlindjen, në qershor të vitit 2020 ku i ka bërë edhe një urim të veçantë, që e ndau dhe me ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here