Luizi bëhet xheloz dhe pyet Kiaren kush ja dha byzylykun? Video

Naten e djeshme jane futur ne BBV kater banore te rinje bashke dhe me Kiaren dhe kjo e ka lumturuar shume Luizin.

Por Luizi eshte bere xheloz kur pa qe Kiara mban nje byzyzlyk ne dore qe i beri pershtypje dhe se kjo gje e nervozoj.

Pasi e pyet se kush ja ka dhuruar kete byzylyk Kiara tregon se nuk i lejohet ta tregoj pasi nuk duhet te jap informacjon nga jashte shtepis se BBV.

@teamluiiz Kush mendoni se ja ka dhuruar byzylykun Kiares, qe mundohet ta genjeje ne sy dhe bie pre e provokimeve te tij? 🥴 #luiz #luizejlli #luizejlliofficialfans #luizejllioffical #dronluiz #luizbb #luizejllifitues #luizbbvip #fy #fyyyyyyyyyyyyyyyy #viral #fypシ #fypシ゚viral #kiaratito #kiaratitobbvip2 #bigbrotheralbaniavip #meluizin #luizbb2 #viralvideo ♬ Oublie-moi – Emkal

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *