Monday, May 23, 2022
HomeMartohen Matias Novoa dhe Isabella Castillo, pamjet nga dasma
Array

Martohen Matias Novoa dhe Isabella Castillo, pamjet nga dasmaDy aktorët e telenovelave që janë transmetuar edhe tek ne, Matias Novoa dhe Isabella Castillo kanë bërë një dasëm të veçantë. 

Çifti u martua larg luksit por me siguri kjo ishtë një dasme tepër e veçantë.

Ceremonia u krye në pyll fillimisht dhe më pas e festuan me miqtë e familjarët në një shtëpi druri, të mbuluar me lule.

Shihni fotot më poshte se sa e vecante ishte

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments