Me foton e ëmbël krah fëmijëve, Spiropali poston foto me vazjen dhe djalin. Shikoni se sa jane rritur

0
210

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka postuar nje foto me vajzen e dhe djalin e saj.

Ato jane rritur dhe ne i urojme dite te bukura dhe plote shendet.

Spiropali ka zgjedhur një mënyrë më të ëmbël për të uruarfestat, teksa pozpon me dy fëmijët e saj, vajzën dhe djalin e vogël.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here