Me ne fund Arjola Demiri poston foto nga shtepia e saj e re qe ja dhuroi BBV

Arjola Demiri është një nga personazhet më të përfolur.

Aktorja është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj personale dhe jo vetëm.

Së fundmi ajo ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit ku shumë pyetje drejt saj lidheshin me apartamentin që iu dhurua asaj nga “Big Brother VIp”.

Arjola ka postuar disa foto të shtëpisë, e cila është duke u ndërtuar duke treguar edhe disa detaje lidhur me të.

Aktorja ndër të tjera shkruan se shtëpia është ende në ndërtim dhe do të jetë e përfunduar në qershor të vitit të ardhshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *