News

Më të dashuruar se kurrë, Rudina dhe Marku nisin pushimet së bashku jashtë Shqipërisë (Foto)

Më të dashuruar se kurrë, Rudina dhe Marku nisin pushimet së bashku jashtë Shqipërisë (Foto)

Moderatorja Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku po shijojnë lidhjen e tyre të re.Ata e bënë publike lidhjen para disa javësh, ku Rudina u shpreh se ajo e do si partner në jetë dhe në biznes.

Së fundmi, ata duket se kanë udhëtuar për disa ditë pushime.

Këtë e ka treguar Rudina me anë të një fotografie në Instagram ku duken të buzëqeshur e të përqafuar.

Moderatorja dhe aktorja e njohur ka vendosur që ti bllokojë komentet për të shmangur reagimet negative të ndjekësve.

Kujtojmë se më parë ishte e martuar me Aleksandër Varfaj, me të cilin gëzon vogëlushen Viktoria.