Meteorologia Tanja Porja tregon cfare na pret ne ditet ne vijim. Kur kur qetesohet moti. video

Reshjet e shiut dhe vranesirat do te jene prezente ne te gjithe vendin tone diten e sotme. Dita e premte do te ket nje mot te fresket dhe ulje te temperaturave.

Por reshjet do te jene te pakta gjate dites dhe pritet nje permiresim i lehte i motit.

Temeperaturat do te ulen ne 9 – 28 grade celcius.

Per me shume ndiqni videon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *