News

Ministrja Manastirliu nxjerr VIDEON urgjent, bëjeni menjëherë në shtëpi këtë gjë

Ministrja Manastirliu nxjerr VIDEON urgjent, bëjeni menjëherë në shtëpi këtë gjë

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video në Facebook ku zbulon se si të bëni maska në kushte shtëpie me costo zero

Postimi i Manastirliut

COVID19

Çdo barrierë mbrojtëse e krijuar në kushte shtëpie mund të përdoret në ambientet e mbyllura. Ja një mënyrë e thjeshtë dhe pa kosto

RuaniShëndetin