Miss Shqiperia prezanton per here te pare nene e saj: “Më e bukur e ëma se e bija”

Nje nga vajzat me te bukura shqiptare ajo eshte Deta Kokomani dhe e kurorezuar si Miss Shqiperia.

Diten e djeshme ajo ishte ftuar ne emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon dhe ajo ka prezantuar per here te pare dhe nenen e saj pasi eshte pyetur se kush jane njerezit qe te frymesojne kur ishe e femi. Ajo eshte shprehur se eshte gjyshja dhe mamaja e saj.

Shpesh here me thone:“Më e bukur e ëma se e bija”.

Modelja u shpreh se:“Unë jam rritur tek shtëpia e gjyshes ose ‘nonës’ siç i themi, sepse prindërit i kam pasur shumë të rinj. Më linin te nona dhe unë s’ dija të ikja më në shtëpinë time”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *