Moti i keq i merr jeten 16 vjecares. Stuhi bresher dhe shira te dendura

ITALI- Moti i keq i ka marr jeten nje vajze 16 vjecare diten e djeshme ne Itali pasi pema ra dhe i mori jeten. Ngjarja ka ndodhur në provincën e Brescias

Italia eshte perfshire nga moti i keq keto dite ku era bresheri dhe shirat kane qene shume te forta.

16 vjecarja ka humbur jeten ne vend pasi pema ishte e madhe dhe i ka dhene plage te renda. Edhe pse zjarrfikesit kane arritur me shpejtesi 16 vjecarja nuk ja ka dalur dote te jetoje transmeton shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *