Motra vret motren ne Tirane duke e goditur me thike

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Tirane diten e djeshme ku mesohet se nje grua eshte gjetur pa shenja jete ne shtepine e saj.

Mesohet se ajo eshte sulmuar nga motra e saj por ende nuk eshte konfirmuar nje gje e tille.

Ngjara ka ndodhur tek rruga e Kavajes ne Tirane dhe viktima eshte gjetur me shenja pasi eshte goditur me thike ne vende te shumta te trupit.

Policia po vijon për zbardhjen e plotë të kësaj vrasje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *