Ndahet nga jeta ne moshe te re mesuesja shembullore

0
2628

KOSOVE-Eshte ndare nga jeta profesoresha Filloreta Arifi Rexhepi, ajo ishte nje mesuese shembullore por semundja e rende i mori jeten.

Ajo ishte nderuar disa herë me mitënjohje nga Ministria e Arsimit.

Filloreta ishte një mësimdhënëse model në Viti e Kosovë dhe do te mbahet si nje mesuese qe edukoi shume breza.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here