Ndodh fenomeni i çuditshëm në Shëngjin, dalin pamjet (Foto)

0
195

Ne plazhin e Shingjinit ka ndodhur nje fenomen si rralle here.Ne diten e sotme shikohet se deti eshte terhequr mbi 20 metra dhe ka cuditur pushuesit.

Qytetaret jane habitur dhe kane shkuar per ta pare sepse eshte nje fenomen qe ndodh shume rrall

Ende nuk dihet pse ka ndodhur ky fenomen. Por një gjë e tillë ndodh kur ka batica e zbatica për shkak të Hënës.

Në të tilla raste ka tërheqje të detit. Por nuk kishte ndodhur kurrë më parë që deti të tërhiqej kaq shumë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here