Në lule të rinisë, kush është e reja nga veriu që humbi jetën në aksidentit në Durrës

  Një aksidentnë Shkozet i mori jetën 23-vjeçares Renada Muneka pak ditë më parë.

  Ajo ishte pasagjere në makinën tip “Volkswagen” që po drejtohej nga një 22-vjeçar teksa në aksin rrugor Plepa-Shkozet humbi kontrollin dhe u përplas me bordurën e trafikndarëses.

  Mesazhet nga studentët në rrjetet sociale kanë qenë të shumta dhe prekëse, ndërsa nesër në orën 11:00 do të mbahen homazhe pranë Fakultetit të Drejtësisë.

  “Do të jesh gjithmonë prezentë kudo me shpirt, në fakultet, në shoqëri dhe në zemrat e të gjithëve ne” është një nga mesazhet për të renë.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *