Nëna i le telefonin vajzes 5 vjecare. Shiko sa dollar harxhon për lodra online

ShBA, i le telefonin vajzes 5 vjece dhe ajo ble 2700 euro lodra online

Nje nene ne Masacusets, i la telefoni ne dore te bijes 5 vjecare dhe u gjet me nje fature prej 2700 euro nga Amazon lodra per femije, pajisje elektrike, cizme cowboy dhe madje nje makine.

Nena 26 vjecare e quajtur Xhesika kishte harruar te bllokonte blerjet dhe i dha telefonin vajzes 5 vjece per te luajtur.
Ajo tregon se ne fillim iu duk si nje vjedhje por kur pa historikun e kuptoi se kush i kishte blere te gjitha gjerat ne Amazon

Nena ka folur per emisionin e mengjesit “Good Morning America” ​​dhe tregoi se vajza e saj Lila kishte blerë lodrat e shumëkërkuara pas një mëngjesi në park, ku kishte fëmijë të tjerë duke luajtur me gjërat që kishte blerë më pas.

Fatmirësisht ajo shpjegoi se të gjitha blerjet e papritura tashmë janë anuluar ose janë në proces kthimi. Ky ishte nje mesim per nenen e re dhe vajzen e saj e cila mesoi vleren e vertete te parave

Nëna i le telefonin vajzes 5 vjecare. Shiko sa dollar harxhon për lodra online

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *