Nena vdes diten e dasmen se djalit pasi mbytet duke ngren

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Itali ku mesohet se nena eshte mbytur me proshut diten e dasmen se djalit. Ngjarja ka ndodhur ne një restorant në provincën e Pescara-s.

58 vjecarja ishte ne tavoline me familjen dhe papritur filloi te kollitej por edhe pse
familjaret u munduan ta shpetojne ajo nuk po mbushej me fryme.

Edhe pse ambulanca me mjeket errdhi ne kohe ajo nuk mundi dote te jetoje. Cdo gje ishte e kote edhe pse u munduan qe ta shpetojne 58 vjecaren.

Vetem pse ajo pertypi nje fete proshute ishte fatale per te dhe tragjedi ne familje diten e dasmen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *