Nena nga Tirana lind trinjak. Shikoni sa bukur i quan

Nje lajm i bukur vjen nga Tirana pasi nena ka lind trinjak te mrekullueshem. Gëzim i trefishtë 👶👶👶 për familjen Guce nga Tirana, me ardhjen në jetë shëndoshë e mirë të trinjakeve Ezekiel, Marisol dhe Oktavia, në S.U.O.GJ “ Mbretëresha Geraldinë” 🏥. Mirënjohje dhe falenderim për stafin mjekësor 👨‍⚕️ 👩‍⚕️pasi falë tyre nëna dhe foshnjat…

Read More