Pas Bleros, edhe Afrona bën deklaraten e parë pas lajmin se janë ndarë!foto

Ky është postimi i vetëm i Afronës pas lajmit për ndarjen nga Blero.

Mediat rozë dje kanë qenë të mbushura me shkrime për ndarjen e këngëtarit Blero dhe modeles Afrona Dika, dyshimet për një ndarje të mundshme mes çiftit i shtuan fshirjet e postimeve të përbashkëta në Instagram.

Pavarësisht këtyre raportimeve, Blero dhe Afrona s’kanë reaguar ende.

I vetmi postim i saj është një urim në InstaStory për një shoqe.

Në orët e mbrëmjes Blero ka reaguar me një foto, Ai është aty bashkë me prezantuesin Robert Bojaj dhe dramaturgen Getoarbë Mulliqi.

“Familja”, ka shkruar ai mbi këtë fotografi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *