Pas lindi 10 djem rradhazi nena me ne fund lind nje vajze

Aleksis Bret ishte dke pritur pergjigjen e mjekut ne ekon e radhes dhe sic tashme ishte mesuar mendonte se do te kishte serish djale per heren e 11/

Mirepo ajo nuk mund te mbante gezimin kur mesoi se bebja ishte vajze dhe tashme e 11 ne radhe.

Djali i saj me i madh eshte 17 vjec dhe me i vogli eshte 2 vjec.

Sipas mediave britanike ajo eshte nena e pare qe pas 10 lindjeve me djem tashme dy vite pas djalit te 10-te ajo eshte ne pritje te nje vajze.

Madje ne nje interviste ajo tha se djali i saj i fundit do te ishte edhe fundi i shtatezanive per te. Ata si cift kurre nuk kishin menduar se do kishin kaq shume femije e as qe tentoninte kishin vajze, cdo here ka qene nje surprize e bukur.

Megjithate ajo ngeli perseri shtatezene dhe cifti u surprizua kur mjeku u tha se kesaj radhe ishte vajze.

Cameron tashme ka lindur dhe nena Aleksis kenaqet kur ble veshje roze./shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *