Pasi Donaldi tha që nuk ka koment, reagon dhe Bora Zemani në lidhje me të: Këtë duhet ta shoh ai!

  Takimi i Bora Zemanit me Donaldin brenda shtëpisë së “Big Brother” ishte një ndër më romantikët e mundshëm që nuk e kemi parë as në emisionin e dashurisë që ajo vetë moderon. Puthja e moderatores me aktorin u bë aq virale saqë dyshja nuk do te “shpëtojë” lehtë prej saj.

  Së fundmi Bora Zemani ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram transformimin për Halloween. Bora Zemani u shfaq si Harley Quinn dhe përshkrimi i fotos ishte:

  “M onstra e vogël e babushit”. Por konkurrentja e “Përputhen”, Ritvana mori vëmendjen me komentin që i la.

  “Mo nstra e vogël e Donaldit”, e korigjon ajo. Nuk dihet nëse Bora Zemani është e hapur për këto komente nga vetë konkurrentët e “Përputhen” pasi nuk ka bërë asnjë reagim për komentin e Ritvanës në lidhje me Donaldin.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *