Pasi vrau te dashurin dhe vajzen.Gruaja shokon te gjithe me deklareten qe dha ne media

Pas ngjarjes se rende qe ndodhi ne Itali ku burri vrau te dashurin e gruas dhe vajzen e tij. Gruaja e tij shokon me deklaraten qe ben per bashkeshortin pas intervistet qe ka dhene.

39-vjeçarja tha se burri i saj e kishte ngacmuar seksualisht vajzën, episode sipas saj të ndodhura dy vite më parë. Ajo tha se për këtë arsye kishin vendosur kamera në shtëpi para 1 viti.

INTERVISTA
Anila Ahmataj: Kishit konflikte atë natë?
Erdhi, doli vonë. Më pas diskutuam pak.

Për çfarë?
Ca gjëra që do t’i them më vonë.
Pasi të zbardhet ngjarja?
Po.
Kamerat sa kohë keni që i keni vendosur?
Një vit.
Ka regjistruar episode të tjera dhune kamera?
Puna është që regjistron një-dy ditë ajo. Doja që të më binin telefonin.
A keni filmuar ju ngjarjen atë natë?
Çdo gjë.
Çfarë doni të thoni për akuzat që ka thënë burri juaj?
Gjithçka kundërshtoj. Gjithçka. Ai është një monstër, që para dy vitesh. Do e kishte bërë që para dy vetesh. Ai do kishte vrarë veten para dy vitesh, me atë që bëri. Ai e mendoi se kështu s’ja mban. Atë që bëri ai dy vite më parë..ska burrë.
Ka bërë veprime të turpshme me vajzën?
Po e ka ngacmuar.
A e ke denoncuar?
Jo! Nuk ndodhi një herë apo dy herë. E ka ngacmuar. E ka prekur e ka bërë.

Pse s’e keni denoncuar?
Vajzën se donte më. Ndaj e vrau vajzën. Ai i shkatërroi jetën vajzës, dhe jo vetëm kaq, por e vrau.
Ndaj si fliste më babait?
Jo nuk i fliste.
Pse nuk e denoncoi vajza?
Se denoncoi për arsyen se…nami del i vajzës. Sido që të jetë.
E dinë familjarët tuaj?
Jo! Familjarët e mi kanë ardhur në spital. Djalin e kam lënë atje.
A ishin në dijeni të sherrit tuaj me burrin?
Eh, po!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *