Pësoi parainfarkt mbremjen e djeshme, reagon për herë të parë Sokol Balla!

Pas lajmit qe gazetari Sokol Blala pesoi infarkt mesohet se ai tashme ka dal nga kjo gjendje dhe thote se: “Jam shumë mirë”, Balla tregon se mbrëmjen e djeshme ka pasur probleme shëndetësore dhe falë ndihmës së shpejt që ka marrë nga mjekët, ia ka dalë dhe ndodhet në shtëpi.

Sokol Balla është një gazetar me shumë përvojë dhe eksperiencë, me poste drejtuese në disa nga televizionet kryesore të vendit. Ai u bë i njohur ku për shumë vite drejtoi redaksinë e lajmeve në Top Channel, po ashtu kishte dhe emisionin e tij “Top Story”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *