Saturday, May 21, 2022


HomePlas sherri mes një klienti dhe Renato Mekollit ne restorantin e tij....
Array

Plas sherri mes një klienti dhe Renato Mekollit ne restorantin e tij. Ja sa “trim” është shefi i famshëmShefi i kuzhinës, Renato Mekolli, i ka bërë të gjithë kuzhinierët e tij që t’i dridhen këmbët sa herë që ai flet.

Mirëpo tani është radha që edhe ai të përjetojë këtë ndjesi, ndonëse në një mënyrë tjetër.

Një çift ka shkuar për të ngrënë në restorantin e tij, por djali është shprehur xheloz për të dashurën e tij dhe Renaton. Kaq ka mjaftuar që të shpërthejnë ulërimat, mes “klientit”, dhe shefit.

E gjitha ishtë një kamera të fshehtë nga emisioni ThumbOn. Por mesa duket, përballa situatave të tilla, Renato nuk është edhe aq trim sa shfaqet në emisionin e tij.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments