Po udhetonin nga Kosova ne Gjermani.Publikohet foto e nenes dhe vazjes qe humben jete ne Kroci

0
1730

Nje aksident i rend ka ndodhur para ditesh ne Kroaci ku humbi jeten nena bashke me vajzen e saj dhe bashkeshorti dhe djali jane ne gjendje te rende.

Familja nga Kosova ishte nisur nga Kosova per ne Gjermani por fatkeqesisht aksidenti ishte fatal per nene dhe vajzen.

Nga ky aksident humbi jeten dhe drejtuesi i makines tjeter Kroate. Shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here