Publikohet video nga vendngjarja ku humben jeten 5 shqiptaret ne Greqi

0
271

Publikohen pamje nga tragjedia e ndodhur diten e sotme ne Greqi ku humben jeten 5 emigrant shqiptar. Makina e tyre eshte aksidentuar me nje maune dhe si pasoje kane humbur jeten nga perplasja e madhe te 5 shqiptaret.

Makina eshte futur ne korsin e gabuar duke parakaluar por ky gabim ishte fatal per te 5 shqiptaret.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here