Pushuesi piu nje kafe ne Ksamil por vuri duart ne “koke” kur shikon faturen

Ky vit cmimet ne plazh ishin me te shtrenjta se vitin e kaluar. Cdo gje eshte rritur dhe pushuesit shqiptar po i kalojne keto pushime me veshtiresi.

Diten e sotme eshte derguar nje fature ne JOQ ku shikohet se nje kafe kushton 4500 leke. Ku tre kafe kane kushte 13.500 leke. Nje fature e tille vjen nga Ksamili. Ksamili eshte nje nga plazhet me te bukura te vendit tone ku cmimet jane shume te larta.

Si mendoni ju a ja vlen te pish nje kafe ne Ksamil per 4500 leke?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *