Qytetaret shkojne ne Rinas per te udhetuar. Kompania i le gjithe diten te presin ne rradhe/video

Qytetarja raporton:

” Skandali i Wizz Air, anulon papritur fluturimin per ne Genova, ca behet keshtu?! Flm”

U ben 3 dite qe Wiz Air i hap problem udhetareve qe udhetojne me kete kompani sepse kjo ka cmime shume te lira. Por kjo kompani cdo jave ka probleme me oraret dhe me dite e udhetimit.

Eshte kompani problematike qe po tallet shume me Shqipater duke i lene neper aeroporte e duke pritur ne rradhe me ore te tera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *