Ranë në liqen me makinë, kush janë dy të rinjtë që humbën jetën(Emrat)

0
196

Janë identifikuar dy të rinjtë që humbën jetën pasi makina e tyre u fundos në rezervuar

Bëhet fjalë për Erion Muçën, 22 vjeç, dhe Flora Gjinaj, 20 vjeçe.

Makina u pikas nga roja i sigurisë së rezervuarit, që njoftoi policinë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here