Ronela vendos rekordin e pare në Eurovision

0
253

Edhe pse Eurovisioni nuk kishte blietë për në finale, Ronela Hajati ka vendosur një rekord.

Ajo është kënga më e shikuar në Youtube nga nata e parë e festivalit, të cilin edhe e çeli me një performancë që e cilësuan si ”stufi në skenë”. ”Sekret” është kënga më e dëgjuar dhe e komentuar.

Me mijëra komente në rrjet po bëhen për mos kualifikimin e Shqipërisë për në finalen e madhe të Eurosongut, që mbahet të shtunën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here