Rudina bëri publike lidhjen me Mark Frrokun, por ja cfare shkruan ish-bashkeshorti Aleks ne instagram

  Moderatorja Rudina Dembacaj, kohet e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes në mediat online.

  Pasi iu desh kohë që të pranonte publikisht ndarjen nga Aleksi, Rudina më në fund vendosi që mbrëmjen e djeshme të bënte publike edhe lidhjen e re me ish-deputetin Mark Frroku

  Kjo lidhje mes tyre përflitej prej kohësh në media por moderatorja nuk e konfirmoi kurrë.

  Diten e djeshme Rudina publikoi tre foto krah Frrokut dhe shkruante:

  “E di qe e donit te gjithe, por e kam per vete…ekskluziven. Per te gjithe ju dashamires dhe jo, e dua si partner ne jete dhe ne biznes… Vit te mbare, me shume dashuri Mark dhe Rudi!”

  Por ja si ka reaguar ish-bashkëshorti i saj Aleks në instagram pas këtij postimi

  Aleks ka postuar në Instastory një shprehje ku shkruhet: “Një ditë do them le të shkojë në djall gjithçka dhe do ti lëshoj djajtë ta luajnë lojën”.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *