Shikoni se sa i bukur eshte djali i Shpat Kasapit. Poston foto me djalin.

0
149

Selvije Jao dhe Shpat Kasapi u bënë prindër para disa muajsh.

Derisa po e shijojnë jetën e të qënurit prindër, dyshja po bëjnë edhe postime të ndryshme me vogëlushin e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, ka qenë Selvija ajo që ka postuar disa imazhe të Roelit.

Partnerja e këngëtarit zbuloi buzëqeshjen e ëmbël të së birit e që na shkriu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here