Shkojne ne Rinas per te udhetuar. Shqiptaret i gjen belaja me kete kompani

Detaje të reja janë bëre me dije nga manovra e papritur e avionit Wizz Air, i cili u kthe nga fliturimi pasi ishte nisur për në Verona.

Pasagjerët shkruajnë se u kthyen nga rruga pa një arsye specike. Ndërkohë sipas njërit prej tyre, kanë mbetur në aeroportin e Rinasit.

Ata janë njoftuar që nuk ka aviona te tjerë.

Qytetari shkruan:

Me wizzair na kan kthyer ne gjysem te rruges nga tirana per ne verona dhe thojn qe nuk ka avion tjeter per sot kemi ngel ne rinas, anonim te lutem

Beni kujdes kur udhetoni me kete kompani pasi ju le ne balte dhe kjo ndodh shume shpesh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *